Kurumsal

MİSYONUMUZ

Sürekli gelişmeyi kendisine ilke edinerek; kalite , maliyet ve sevkiyat öncelikli, herkes tarafından tercih edilen ve çalışanlarının gurur duyduğu, güvenlik ve çevre konularına duyarlı, esnek yapılı müşteri odaklı çözümler üretmektir.

VİZYONUMUZ

HÜNKAR GAZ; Sınai gaz,kurubuz imalatı ve temizliğinde müşteri memnuniyetini ve ihtiyaçlarını ön planda tutarak,marmara bölgesinde lider firma olmayı hedefler

Sınai ve tıbbi gaz sektöründe yer alan firmamız, oksijen,argon, karbondioksit ve karışım gazlarının dolumunun yanında, medikal oksijen, asetilen, azot , helyum vb. gaz çeşitlerinin de depolama ve müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda, sanayi bakanlığının istemiş olduğu pi'li dikişsiz çelik tüpler ve likit transferi ile geniş bir servis ağı ile dağıtımını yapmaktadır. Ayrıca tesisimizde yetkili bakanlıkça izin verilen her cins ve marka sınai ve tıbbi gaz tüplerinin de testleri ve bakımları da büyük bir dikkat ve itina ile gerçekleştirilmektedir.

HÜNKAR SINAİ GAZ AİLESİ OLARAK DİYORUZKİ ;

Fabrika ve üretim faaliyetleri neticesi meydana gelen atıklar,zemin ve ekipman kirlilikleri,

Petrol/petrol türevlerinin,üretimi,taşınması ve depolanması neticesinde meydana gelen kirlilik,birikinti ve korozyonlar,

Makina ve ekipmanların çalışma şartları ve şekileri sebebi ile meydana getridiği kirlilikler,

Katı,sıvı ve gaz depolamalar neticesinde meydana gelen korozyon, birikinti ve kirlilikler gibi belli başlı problemlere, kirliliğin kontrol altına alınması ve bertaraf edilmesine yönelik; verimli temizlik uygulamaları ve alternatiflerinin belirlenmesi, uygulamaya göre makina ve ekipman tasarımı, iş akış planı vs. gibi çözüm üretme ve uygulama faaliyetlerinin bütününü kapsamaktadır.

Temizlenecek zemin, makina vs. sahalardaki kirlilik miktarı ve muhteviyatı belirlenir.Eğer kirlilik devam ediyor yada tehlike oluşturuyorsa , amaca uygun olarak belirlenip seçilen yöntemler ile kontrol altına alınır.

Güvenilirlik,sorumluluk,bilgi ve tecrübe,takım ruhu ile çalışmak,sürekli gelişme,üretkenlik,kararlılık ilkeleri doğrultusunda sizlerle paylaşmak isteriz.

Zaman; teknolojiye dayalı çözümler ürterek , en iyi kalite anlayışı ve üstün hizmet vermek zamanıdır.

Tecrübemiz ve sunacağımız hizmet kalitesini bozmadan ve sürekli yükselerek modern bir kurum olmak elimizde. Unutulmaması gereken en önemli unsurda; çalışan her tesisin gerek malzeme ve gerekse temizlenmeye ihtiyacı vardır.Sınai gaz,kurubuz ve endüstriyel temizlik işi ciddi ve profosyonel bir bakışla Hünkar Gaz ile yapabilirsiniz.